Suur update!

by

Nonii nonii nonii.
Vahepeal on olnud väike hiatus, agaa eks ma nüüd tagasi! :D  -whee-
Ja muidugi uue nime all. Kuma -> Kim. Sest et nii on mul mugavam, hehe.
Ja vabanduseks ma teen siis ühe updeidi viimastest asjadest mis on juhtunud.  Aga ainult paar asja mis on olulised (loe: mis mulle meeldivad), sest et muidu läheb liigagi pikaks. u__u

 • Korea versioon Hana Yori Dango’st – 꽃보다 남차 (Kkotboda Namja) ehk Boys Over Flowers.
  Ülipopp ja pingelise sisuga drama, mis on ka tehtud Taiwanis Meteor Garden nime all ja Jaapanis Hana Yori Dango, kust on ka siis see originaalne manga pärit, jõudis lõpuks ka Korealastele ekraani ette. Peategelast, kes on väga entusiastlik, aus ja muidugi kelle ümbes kõik keerleb, Geum Jan Di‘t, mängib Goo Hye Sun. Rikast, ära hellitatud Goo Jun Pyo’d mängib Lee Min Ho. Salapärast ja hella Yoon Ji Hoo’d mängib SS501 liige Kim Hyun Joong. Visa hingega Song Woo Bin’i mängib Kim Joon. Võluvat playboy’d So Yi Jung’i mängib Kim Bum ja So Yi Jung’ist sissevõetud tütarlast nimega Ga Eul’i mängib Kim So Eun.
  Selle drama kaks viimast osa on tulemas see nädal – 30. märts on 24. osa ja viimane osa on 31. märts. Ja 31. märtsil on üks peaosalistest Kim Hyun Joong pannud kinni suure halli just Triple S’ile (SS501 fännklubi), et nad saaksid kõik koos viimast osa vaadata. Osi saate vaadata muidugi Juutubist (vähemalt ma küll vaatan ..), selliste kasutajate alt nagu ratoka26 / rainbird26 või MinSquare91Subs. Head vaatamist! :)
 • Muidugi tuleb ära mainida So Nyeo Shi Dae selle aasta alguse kõige kuumim hit – Gee!
  Pärast 9 kuud viivitamist tegid jaanuaris 2009 lõpuks oma comebacki! Ja vastukaja Korealt oli suur. Isegi nii suur et laulu fenomeen kestis lausa 3 kuud ja muidugi teenis ka väga palju auhinde. Kõige suurem nendest ja kõige enam tähelepanu saanud oli Gee järjestikune #1 koha edu 9 nädalat Music Bankis, mis lõi Jewelry One More Time laulu rekordi (7 nädalat) rajalt maha. Kahjuks on Gee sündroom nüüd lõppenud ja tüdrukud lähevad puhkusele. Eile (29.03.09) esitasid tüdrukud viimast korda Gee’d Inkigayo saates, ja muidugi ka laulu Let’s Talk About Love, mis on samuti So Nyeo Shi Dae uuel mini-albumil.
 • K-popi stseeni astus uus tüdrukute grupp, mis on seni nähtud gruppidest paljugi erinev, nimega After School. Grupis on 5 liiget, kus 2 on olnud BoA taustatantsijad ja ulzzang kes on ka Son Dam Bi taustatantsija olnud. Netizen’id kutsuvad After School’i Korea The Pussycat Dolls’iks. Nende debüüt mini-albumiesiksingel on AH. See laul on produtseeritud The Brave Brothers’i poolt, kes on teinud koostööd Brown Eyed Girls, Son Dam Bi ja Big Bang’iga. Nende esitus Inkigayo’l 22. märtsil oli viimane AH performance. Nüüd nad peavad 3 kuud pausi ja on siis uuesti tagasi uuema look’iga! Kes tahavad After School’ist lähemalt uurida võivad lugeda fännide blogisi siit ja siit
 • Tuleb mainida ära ka muidugi Super Junior’i comeback! Nende uus album SORRY, SORRY (ja muidugi see laul) paljastab mehelikumat poolt Suju’st. Nendele, kellele meeldivad hitid tugevama biitiga hitid nagu Don’t Don!, peaks väga ka SORRY, SORRY meeldima. Kõige rohkem meeldis mulle nende comeback stage Music Bank’is. See oli lihtsalt ülikhuul, yo. See Why I Like You on minu arust nii Ne-yo Closer sarnane. o__o y/n? Aga, soovitan kõigil chekata allolevaid videosi! Vaadake ikka HQ‘s, eksjoo. 8D

 • It’s BoA, bitch.
  BoA on lõpuks tulnud välja uue albumiga. Aga oot.. ei olegi Korea album?! Ei ei. Vaid hoopis Ameerika! Jahh, nii see on – Aasia diiva BoA on lõpuks võtnud sihikule Ameerikamaa. Ja seda tehes vägagi professionaalse abiga. Nimelt BoA on võtnud endale laulu kirjutajateks Sean Garrett ja isegi Look Who’s Talking laulu jaoks on laenanud Britney Spears’i abi.
  I Did It For Love video režissööriks on võetud sama tüüp, kes tegi Lovegame ja Eh Eh (Nothing Elese I Can Say) videod Lady GaGale. Allolev video on I Did It For Love, kuid kahjuks on see alles lühike versioon.

Advertisements

Üks vastus to “Suur update!”

 1. Kertu Says:

  after schooli on kindlasti põnev juba Koreograafiliselt vaadata=3

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s


%d bloggers like this: